Młody Jęczmień 2000 6-Pak na odchudzanie

Młody Jęczmień 2000 6-Pak na odchudzanie

Cena: 174.00 zł

Ilość sprzedanych: 8673

Ilość sztuk

Opcje dostawy:

Kurier Poczty Polskiej płatność dokonasz teraz online 14.00 zł
Pobranie:
Kurier Poczty Polskiej płatność przy odbiorze 16.00zł

Dostępne pakiety

 

 

 

 

Codzienne zażywanie jęczmienia ma kluczowe znaczenie w twoim odżywianiu się. Suplement diety Młody Jęczmień 2000 jest wyprodukowany w polskiej fabryce farmaceutycznej, przestrzegającej wszelkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

 

UPRAWA JĘCZMIENIA

Młody Jęczmień uprawiany jest na nieskazitelnie czystych terenach w sposób ekologiczny (organiczny). Oznacza to, że nie wykorzystuje się w tym procesie jakichkolwiek nawozów sztucznych. Wokół upraw jest brak przemysłu, co pozwala na wydobycie największych możliwości traw. Po zbiorze tej rośliny obróbka następuje metodą liofilizacji, która jest jedną z najdoskonalszych metod utrwalania żywności stosowaną w laboratoriach.

 

 

 

 

 

Suplement diety Młody Jęczmień 2000 jest zamkniętym w kapsułce sproszkowanym ekstraktem z pędów młodego jęczmienia, pochodzącym z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Młody Jęczmień 2000 poleca się kobietom jak i mężczyznom w różnym wieku. Jego zakup nie wymaga recepty lekarskiej.

Wybierając ten produkt masz pewność, że jest on oryginalny i wyprodukowany w Polsce.

Pamiętaj! To co naturalne jest zawsze najlepsze!

 

 

 

SKŁADNIKI: Ekstrakt z pędów młodego jęczmienia, składniki kapsułki: składnik otoczki (żelatyna wołowa), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), dwutlenek tytanu (barwnik, składnik otoczki).

ZALECANE SPOŻYCIE: 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając szklanką wody.

ILOŚĆ: 120 kapsułek w jednym opakowaniu.

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.