Glukomannan 3000 na odchudzanie

Glukomannan 3000 na odchudzanie

Cena: 59.00 zł

Ilość sprzedanych: 2656

Ilość sztuk

Opcje dostawy:

Kurier Poczty Polskiej płatność dokonasz teraz online 14.00 zł
Pobranie:
Kurier Poczty Polskiej płatność przy odbiorze 16.00zł

Dostępne pakiety

 

 

 

 

 

---> Nie masz czasu, aby zabrać się za swoją sylwetkę?

---> Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiesz jak?

---> Próbujesz diet, ale nie przynoszą one rezultatów!

 

Co to jest Glukomannan?

Glukomannan jest naturalnym, rozpuszczalnym w wodzie, błonnikiem uzyskiwanym z korzeni rośliny Amorphophallus konjac, znanej również jako amorfofalus konjac. W ramach diety niskokalorycznej glukomannan POMAGA W UTRACIE WAGI!

Suplement diety Glukomannan 3000 polecany jest dla osób dbających o linię i stosujących diety odchudzające. Produkt Glukomannan 3000 zawiera składnik aktywny glukomannan, który zażywany według zaleceń wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami.

 

 

DZIAŁANIE POTWIERDZONE NAUKOWO

Dowody naukowe dotyczące skuteczności glukomannanu uzyskały pozytywną opinię Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) jako środek wspomagający utratę nadmiernej masy ciała przy stosowaniu niskokalorycznej diety (przy spożyciu dziennej porcji glukomannanu w ilości 3 g, podzielonej na 3 porcje po 1 g każda) oraz pomagający w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi (przy dziennej porcji 4 g). To jedyny błonnik wspierany przez EFSA.

 

 

DLA KAŻDEGO - PRODUKT POLSKI - 100% ORIGINAL

Glukomannan 3000 to oryginalny i wyprodukowany w Polsce suplement diety, który jest zarejestrowany na podstawie procedury Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Poleca się go zarówno kobietom jak i mężczyznom, a także nie wymaga on recepty lekarskiej!

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA: W ciągu doby należy spożyć 3 porcje (po 2 kapsułki), popijając je 1-2 szklankami wody. Spożywać przed posiłkiem.

SKŁADNIKI: Glukomannan, Żelatyna, Stearynian magnezu, Dwutlenek tytanu.

ILOŚĆ: 60 kapsułek w jednym opakowaniu.

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Występuje ryzyko zadławienia się w przypadku osób mających trudności z połykaniem lub w przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu. Zaleca się spożycie z dużą ilością wody celem zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.