Naturalne źródło witaminy K w postaci MK-7 w ilości 100µg w połączeniu z witaminą D w ilości 2000 j.m. Połączenie Witaminy K wraz z Witaminą D odgrywa ważną rolę w budowaniu i utrzymaniu mocnych kości.

WYSOKA ZAWARTOŚĆ WITAMINY D, AŻ 2000 J.M.

Witamina K w opatentowanej postaci VitaMK7® to jedno ze źródeł naturalnej witaminy K, bardzo dobrze przyswajalnej, przebadanej oraz o udokumentowanym działaniu zaopiniowanym przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności). Witamina K Vitamk7 znajduje się w Unii Europejskiej na listach tzw. Novell Food, czyli aby sprzedawać witaminę K w UE należy mieć stosowne pozwolenie wydane przez EFSA. VitaMk7 została wpisana na listę Novell Food pod pozycją 209 jako naturalna, bezpieczna i bioaktywna do stosowania w suplementach diety.

Oświadczenia zdrowotne zaakceptowane przez EFSA:

Witamina K:

- wpływa na prawidłowe krzepnięcie krwi,
- wpływa na utrzymanie zdrowych kości.

Witamina D:


- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego,
- pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu,
- przyczynia się do prawidłowego poziomu wapnia we krwi,
- pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów,
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni,
- pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

 SKŁADNIKI: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, witamina K menachinon-7, witamina D (cholekalcyferol), żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA NIEZBĘDNA DO UZYSKANIA DZIAŁANIA PRODUKTU: 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

ILOŚĆ: 60 kapsułek w jednym opakowaniu.

OSTRZEŻENIA: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Aliness Witamina K2 i D3 60 kapsułek

Aliness Witamina K2 i D3 60 kapsułek

Cena: 45.00 zł

Ilość sprzedanych: 970

Ilość sztuk

Opcje dostawy:

Kurier Poczty Polskiej płatność dokonasz teraz online 14.00 zł
Pobranie:
Kurier Poczty Polskiej płatność przy odbiorze 16.00zł