Acerola Forte 120 kapsułek

Acerola Forte 120 kapsułek

Cena: 27.00 zł

Ilość sprzedanych: 2796

Ilość sztuk

Opcje dostawy:

Kurier Poczty Polskiej płatność dokonasz teraz online 14.00 zł
Pobranie:
Kurier Poczty Polskiej płatność przy odbiorze 16.00zł

Dostępne pakiety

 

 

ACEROLA forte - to produkt zawierający aż 1000mg Aceroli w tym 250 mg naturalnej witaminy C w dziennej zalecanej porcji do spożycia (2 kapsułki), jest to 312% referencyjnej wartości spożycia.

Acerola jest najbogatszym źródłem witaminy C. Owoc ten (malpigia granatolistna) zawiera wysoką dawkę kwasu askorbinowego. Zaletą Aceroli Forte jest fakt, że zawiera ona naturalną Witaminę C.

DUŻE OPAKOWANIE: Jedno opakowanie Aceroli Forte zawiera 120 kapsułek! To aż 2 miesiące stosowania!

WITAMINA C ODGRYWA BARDZO WAŻNĄ ROLĘ W NASZYM ORGANIŹMIE:

 

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA: 2 kapsułki dziennie, przed lub po posiłku, popijając szklanką wody.

SKŁADNIKI: Ekstrakt z aceroli, żelatyna (składnik otoczki), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), barwnik, składnik otoczki (dwutlenek tytanu).

ILOŚĆ: 120 kapsułek w jednym opakowaniu.

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.