• Klimatyzator przenośny z komorą

Symbol: EP23664DE
709.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 17
Kurier GLS przesyłka pobraniowa 21
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 600 042 660

Dzięki temu klimatyzatorowi można cieszyć się ciepłym i zimnym powietrzem. Niezależnie od tego, czy jest to zima, czy lato, urządzenie zapewnia odpowiednią temperaturę zarówno w ciepłym lub zimnym otoczeniu. Zbiornik na wodę o pojemności 7 l zapewnia długotrwałe chłodzenie. Dzięki wyświetlaczowi LCD i pilotowi zdalnego sterowania moci timer są widoczne i łatwe do kontrolowania. Dzięki funkcji oczyszczania powietrza klimatyzator oczyszcza i sterylizuje powietrze, uwalniając jony ujemne. Jest kompaktowy i doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Ponadto jest łatwy w transporcie dzięki 4 kółkom.

Wielofunkcyjny klimatyzator na zimne i gorące powietrze: dzięki różnym funkcjom klimatyzator może pracować z zimnym i gorącym powietrzem, a także jako nawilżacz i oczyszczacz powietrza. Poprzez parowanie obniża temperaturę, a w zimie uwalnia ciepło, zapewniając idealną temperaturę w domu lub biurze.

Czyste i zdrowe powietrze: Oprócz zapewnienia ciepła i chłodu, system tworzy zdrowe środowisko z czystym powietrzem. Dzięki funkcji oczyszczania powietrza klimatyzator oczyszcza i sterylizuje powietrze, uwalniając jony ujemne, które usuwają szkodliwe cząsteczki unoszące się w powietrzu.

3 prędkości i 8-godzinny wyłącznik czasowy: dzięki wyłącznikowi czasowemu klimatyzator umożliwia spokojny sen w nocy przy odpowiedniej temperaturze. Ponadto można ustawić 3 prędkości nawiewu, aby dostosować zimne i gorące powietrze do własnych potrzeb.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja: dzięki łatwemu w obsłudze ekranowi LCD można zobaczyć prędkość i timer, co ułatwia sterowanie. Pilot zdalnego sterowania jest bardzo wygodny w użyciu do sterowania i regulacji klimatyzatora. Zbiornik na wodę ma pojemność 7 l, jest wyjmowany, co ułatwia czyszczenie i pozwala uniknąć konieczności częstego dolewania wody.

Niewielkie wymiary i kółka: wymiary klimatyzatora to 38 x 28,5 x 74,5 cm, a jego waga wynosi 8 kg. Jest kompaktowy i łatwy w transporcie. Zajmuje też niewiele miejsca i doskonale nadaje się do wszystkich pomieszczeń. Dzięki 4 kółkom można go łatwo przenosić z pokoju do pokoju.

 

Właściwości:

  • Oferuje ciepłe i zimne powietrze
  • 3 regulowane prędkości nawiewu
  • 8-godzinny wyłącznik czasowy zapewniający lepszy sen
  • 4 kółka ułatwiające transport
  • Nawilżacz zapewnia komfortowe warunki otoczenia.
  • Pilot zdalnego sterowania umożliwiający łatwe sterowanie klimatyzatorem
  • Ekran LCD pokazujący temperaturę i prędkość

 

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo PP

Zasilanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Moc cieplna: 2000 W

Moc wentylatora: 75 W

Pojemność zbiornika na wodę: 7 L

Poziomy kąt nawiewu: 0-70°

Wymiary całkowite: 38 x 28,5 x 74,5 cm

Waga: 8 kg

  • Ostatnio oglądane produkty